Praca od zaraz

KONTAKT

Oświęcim - Dodane przez General Finance (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Praca od zaraz

Ogólnopolski Niezależny Lider rynku finansowego, poszukuje Kierowników Regionalnych oraz Mobilnych Doradców.
Zakres obowiązków:
Aktywna sprzedaż produktów finansowych (kredyty, ubezpieczenia, fundusze.)
Aktywne pozyskiwanie Klientów
Realizacja planów sprzedażowych
Oferujemy:
Wysokie wynagrodzenie prowizyjne
Szkolenia
Samorealizację
Wymagania:
Doświadczenie na rynku finansowym
Nakierowanie na sukces
Umiejętność pracy w zespole
CV + List motywacyjny, prosimy kierować na adres e-mail:
rekrutacja@general-finance.pl

Mapa OświęcimProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca od zaraz

Polecane, ciekawe strony z Oświęcimia. Prowadzisz serwis o Oświęcimiu lub zwiazany z Oświęcim - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Gminy Oświęcim !Zobacz stronę Internetowy Serwis Lokalny Oświęcimia !Zobacz stronę Portal  Inforamacyjny Oświęcimia !Zobacz stronę Kurs Rysunku Elipsa Architektura !Zobacz stronę Serwis Sportowy z Oświecimia i Okolic !

© 2013 Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Oświęcim City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Oświęcimia: Tychy - Jaworzno - Bielsko Biała - Wadowice - Katowice

Na górę strony
[x] Akceptuję