Praca od zaraz

KONTAKT

Oświęcim - Dodane przez General Finance (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Praca od zaraz

Ogólnopolski Niezależny Lider rynku finansowego, poszukuje Kierowników Regionalnych oraz Mobilnych Doradców.
Zakres obowiązków:
Aktywna sprzedaż produktów finansowych (kredyty, ubezpieczenia, fundusze.)
Aktywne pozyskiwanie Klientów
Realizacja planów sprzedażowych
Oferujemy:
Wysokie wynagrodzenie prowizyjne
Szkolenia
Samorealizację
Wymagania:
Doświadczenie na rynku finansowym
Nakierowanie na sukces
Umiejętność pracy w zespole
CV + List motywacyjny, prosimy kierować na adres e-mail:
rekrutacja@general-finance.pl

Mapa OświęcimProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca od zaraz

Polecane, ciekawe strony z Oświęcimia. Prowadzisz serwis o Oświęcimiu lub zwiazany z Oświęcim - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Sportowy z Oświecimia i Okolic !Zobacz stronę Portal  Inforamacyjny Oświęcimia !Zobacz stronę Internetowy Serwis Lokalny Oświęcimia !Zobacz stronę Kurs Rysunku Elipsa Architektura !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Gminy Oświęcim !

© 2013 Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Oświęcim City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Oświęcimia: Tychy - Jaworzno - Bielsko Biała - Wadowice - Katowice

Na górę strony
[x] Akceptuję