Merchandiser Oświęcim

KONTAKT

Oświęcim - Dodane przez praca_m (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Merchandiser Oświęcim

Agencja Advanced BTL poszukuje osoby do stałej, dłuższej współpracy do pracy dodatkowej przy wykładaniu towaru w marketach budowlanych.

Szczegóły: Oświęcim
Umowa: Umowa Zlecenie

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie na stanowisku merchandiser,
- Status STUDENTA lub UCZNIA i NIEPRZEKROCZONY 26 rok życia, BĄDŹ Status Osoby Zatrudnionej na PEŁEN ETAT

Czas pracy:
- 2 wizyty w miesiącu w każdym markecie budowlanym na 2 godziny (łącznie 4 godziny miesięcznie w markecie);
- obsługa 1 marketu budowlanego, razem 2 wizyty w miesiącu
- dni i godziny pracy dowolne
Stawka: 12 zł brutto/h

Obowiązki:
- Wyłożenie towaru po dostawie,
- Uporządkowanie ekspozycji podczas wizyty,
- Sprawdzenie dostępności produktów,
- Sprawdzanie poprawności ułożenia etykiet cenowych,
- Systematyczne raportowanie wykonanych czynności podczas wizyty drogą elektroniczną.

Oferujemy:
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
- Atrakcyjne i stałe wynagrodzenie;
- Długofalową współpracę;
- Możliwość poszerzenia współpracy o inne projekty.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV na adres e-mail: wpisując w tytule Merchandiser Oświęcim

Mapa OświęcimProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Merchandiser Oświęcim

Polecane, ciekawe strony z Oświęcimia. Prowadzisz serwis o Oświęcimiu lub zwiazany z Oświęcim - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Gminy Oświęcim !Zobacz stronę Internetowy Serwis Lokalny Oświęcimia !Zobacz stronę Portal  Inforamacyjny Oświęcimia !Zobacz stronę Kurs Rysunku Elipsa Architektura !Zobacz stronę Serwis Sportowy z Oświecimia i Okolic !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Oświęcim City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Oświęcimia: Tychy ogłoszenia - Jaworzno darmowe ogłoszenia - Bielsko Biała ogłoszenia bezpłatne - Wadowice ogłoszenia - Katowice sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję