Główna Księgowa/ Główny Księgowy z językiem niemieckim

KONTAKT

Oświęcim - Dodane przez ATERIMA (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Główna Księgowa/ Główny Księgowy z językiem niemieckim

Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Chrzanów

Zakres obowiązków:
- prowadzenie księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami
- terminowe i prawidłowe prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych
- sporządzanie deklaracji CIT, PIT i VAT
- organizacja obiegu dokumentów księgowych
- sporządzanie sprawozdań finansowych, bilansów i raportów okresowych
- współpraca z organami podatkowymi (ZUS, US), audytorami oraz instytucjami finansowymi (np. banki), GUS
- zarządzanie działem księgowym
- współpraca z zarządem firmy w obszarze bieżącej sytuacji finansowej

Oczekiwania:
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- kilkuletnie doświadczenie w obszarze księgowości (w tym min. 2-3 lata na stanowisku głównego księgowego)
- doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
- znajomość Międzynarodowych Standardów Rachunkowości
- wiedza z zakresu prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości
- zdolności analityczne i komunikacyjne
- samodyscyplina i dobra organizacja pracy
- znajomość programu Macrologic lub SAP mile widziane

Oferta:
- pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowę o pracę

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o aplikacje za pośrednictwem portalu.

Prosimy o dopisanie w aplikacjach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Avatar ATERIMA

ATERIMA

ul. Puszkarska budyn Kraków